fbpx
Producent
systemu

Inteligentna kuchnia w smart home

Inteligentne oświetlenie w kuchni

Organizujesz spotkanie rodzinne lub przyjęcie urodzinowe? Wyobraź sobie, że przygotowane posiłki odgrzejesz w piekarniku za pomocą aplikacji, a powiadomienie poinformuje Cię o konieczności dodania soli do potrawy. Ty natomiast możesz w pełni cieszyć się wspólnym czasem z bliskimi. Wspaniała wizja, prawda? Stanie się Twoją codziennością, jeżeli zainwestujesz w rozwiązania Smart Home skonfigurowane do indywidualnych potrzeb domowników. Teraz możesz zdalnie i wygodnie sterować poszczególnymi elementami systemu.

 

Smart kuchnia – co to znaczy?

Innowacyjne rozwiązania w kuchni ułatwią Ci wykonywanie codziennych obowiązków oraz skrócą czas gotowania potraw. Obejmują zarówno zabudowy mebli kuchennych, jak i wyposażenie. Możesz korzystać z funkcjonalnych sprzętów AGD oraz oświetlenia, nie martwiąc się o nadmierne zużycie prądu. Prawidłowo skonfigurowana aplikacja pozwala na przygotowanie świeżej kawy zanim jeszcze się obudzisz oraz przygrzanie obiadu przed powrotem z pracy. Inteligentny piekarnik wyposażony jest w książkę kucharską lub automatyczne programy pieczenia. Okap z panelem dotykowym umożliwia przeglądanie stron www, a smart zmywarka powiadomi Cię o konieczności uzupełnienia płynu nabłyszczającego.

 

Gotowanie nie jest Twoją mocną stroną? Spokojnie, w inteligentnej kuchni nie jest wymagany talent kulinarny. Dzięki garnkom i patelniom posiadającym cyfrowy termokontroler nigdy więcej nie przypalisz potraw. Po upływie ustalonego czasu naczynie wysyła sygnał lub uruchamia się czujnik informujący o tym, że danie jest gotowe.

 

A jeżeli chcesz unowocześnić swoją kuchnię, zdecyduj się na elektrycznie opuszczane szafki. To doskonałe udogodnienie zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej mobilności. O funkcjonalność kuchennego wnętrza zadba także lodówka z wewnętrznymi kamerami. Możesz podejrzeć jej zawartość podczas zakupów, dokupując brakujące produkty. Steruj także temperaturą chłodzenia, włącz funkcję szybkiego rozmrażania lub ustaw blokadę rodzicielską. Już dziś zadbaj o komfort swojego życia.