fbpx
Producent
systemu

Inteligentna łazienka w smart home

Inteligentne oświetlenie łazienka

Po ciężkim dniu marzysz jedynie o relaksującej kąpieli? Wybierz odpowiednią scenę na swoim smartfonie i poczekaj aż wanna wypełni się odpowiednią ilością wody o optymalnej temperaturze. Inteligentna łazienka pozwoli Ci również stworzyć intymną atmosferę – przyciemni światło lub podświetli armaturę na ulubiony kolor. Włączy kojące dźwięki muzyki, dając Ci pełne odprężenie. Warto także zdecydować się na montaż specjalnych mat grzewczych, które zadbają o Twój idealny komfort termiczny zwłaszcza jesienią i zimą.

 

Inteligentna łazienka – komfort i oszczędność

Smart łazienka to nie tylko ponadprzeciętna wygoda na co dzień, ale także realna szansa na oszczędności w budżecie domowym oraz możliwość zastosowania rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Inteligentny system optymalizuje zużycie wody na przykład poprzez optyczny czujnik ruchu zamontowany w baterii umywalkowej. Uruchomi strumień, gdy tylko zbliżymy dłonie do kranu, a kiedy je odsuniemy, natychmiast odetnie dopływ wody.

 

Śpiewanie pod prysznicem to nieodzowny element Twojej wieczornej rutyny? Teraz możesz odtwarzać ulubione utwory dzięki nowoczesnej deszczownicy wyposażonej w głośnik Bluetooth. Połącz się ze smartfonem, tabletem lub laptopem i udostępni swoją playlistę. Czuły i wodoodporny mikrofon z funkcją redukcji szumu pozwoli Ci także prowadzić rozmowy telefoniczne, nawet przy otwartym strumieniu wody.

 

Łazienka w inteligentnym domu

Inteligentne rozwiązania do łazienki warto wdrożyć już na etapie budowy domu lub remontu. Należą do nich m.in. oświetlenie z czujnikiem ruchu czy możliwość sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją. Zwykłe codzienne czynności staną się prostsze i przyjemniejsze. Akcesoria, ceramika i inne inteligentne urządzenia prezentują się niezwykle nowocześnie i designersko.

 

Wiele osób decyduje się także na elektroniczną, podgrzewaną deskę sedesową. Wyposażona w szereg praktycznych funkcji zapewnia nie tylko znakomity komfort, ale także nienaganną higienę. Wykonana została z antybakteryjnych materiałów odpornych na codzienne użytkowanie oraz łatwych w pielęgnacji.