fbpx
Producent
systemu

Inteligentne Multimedia i AGD

Inteligentny dom

Inteligentne Multimedia i AGD w inteligentnym domu

Inteligentne sprzęty domowe, które usprawnią codzienne obowiązki domowe

Technologia rozwija się nieprzerwanie. Wyobrażenia o sprzętach, którymi możemy sterować, programować, harmonijnie współpracować. Nie chodzi tylko o smartfony i komputery, które synchronizują się pod względem udostępnianych danych. Weźmy pod uwagę urządzenia z których korzystamy na co dzień po powrocie do zacisza domowego : oświetlenie, systemy rozrywkowe, urządzenia AGD, zegarki, czujniki bezpieczeństwa, alarmy. Wszystkie podzespoły, dzięki wspólnej współpracy i nowoczesnej technologii Smartdom, zapewnią Ci komfortowy dom działający w idealnej synergii z domownikami.

Technologia SMARTDOM myśli tak jak Ty

Twoja lista zadań domowych odhaczy się sama, dzięki technologii inteligentnego domu

Staramy się ułatwić życie i nie skupiać się na niepotrzebnych czynnościach. Inteligentny dom staje się nieocenioną pomocą przy rutynowych czynnościach. Wykonują ciężką pracę za Ciebie, kiedy wychodzisz na spotkanie ze znajomymi lub spontaniczne rodzinne wyjście. Podczas nieobecności w domu, cały czas masz kontrolę nad całym systemem i inteligentnego domu. Światło, alarm, zabezpieczania są niesamowicie istotne, ale gdy istnieje możliwość odkurzenia domu nie będąc w nim i nie kiwnąwszy nawet palcem, staje się to odciążające. Masz teraz sposób na to, jak zagospodarować więcej czasu dla bliskich.

Z domem wiążą się nie tylko obowiązki, ale również przyjemności. Rodzinny wieczór filmowy, którego organizacja zajmie minimalną ilość czasu. Zaawansowane systemy multimedialne mają to do siebie, że składają się z wielu urządzeń: głośniki, telewizor, tunery, projektor czy urządzenia do streamingu wideo. Uruchomienie ulubionego filmu to często sekwencja kilku czynności i żonglowania pilotami. Dzięki możliwościom integracyjnym LEKOM jeden przycisk może od razu uruchomić wybrany serial. Pozostaje zrobić popcorn i się odprężyć.

Przyjęcie urodzinowe podczas, którego dom zagra istotną rolę i zbuduje klimat nie tylko dzięki nastojowi, ale również idealnemu oświetleniu. Perfekcyjny urodzinowy scenariusz, który najpierw ściemni wszystkie światła, a następnie, kiedy impreza się rozkręci uruchomi kolorowe światła LEDowe i włączy ulubioną muzykę.

Inteligentny dom na wyciągnięcie ręki

Korzystaj z inteligentnych rozwiązań i poczuj powiew innowacji w Twoim domu dzięki Smartdom już dziś. Smart Home stanie się niezastąpionym pomocnikiem , który pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze o raz wiele energii. Wprowadź do swojego domu technologie, które zapewnią Tobie funkcję monitorujące, kontrolujące i zabezpieczające.

Inteligentny dom