fbpx
Producent
systemu

Inteligentne oświetlenie domu

Inteligentne oświetlenie domu

Energia elektryczna jest coraz droższa, dlatego warto pomyśleć nad rozwiązaniami, które pomogą Ci zaoszczędzić! Nie jesteś pewien czy zgasiłeś w domu wszystkie światła? A może kolejny raz musisz podnosić się z łóżka, aby wyłączyć każdą żarówkę w domu zanim zaśniesz? Wprowadzając nowoczesne rozwiązania, takie jak system domu inteligentnego, zadbasz o swój czas, samopoczucie, a także unikniesz wielu kłótni o wyłączenie światła! Niemożliwe? Przeczytaj dalej!

Dom to miejsce, w którym chcesz poczuć się nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo! System inteligentnego domu, który stworzyliśmy, dobrze wie kiedy potrzebujesz większej ilości światła, a kiedy przydałoby się klimatyczne, nastrojowe oświetlenie. Dzięki naszym rozwiązaniom w jednej chwili możesz poczuć się jak w kinie lub spędzić romantyczny wieczór tylko we dwoje.

 

Zastosowanie inteligentnego systemu zarządzania światłem zapewni Ci:

  • oszczędności,
  • komfort użytkowania,
  • bezpieczeństwo.

Zdalne sterowanie oświetleniem jest nie tylko wygodne, ale również praktyczne! Cała magia polega na tym, że to wszystko dzieje się bez większego wysiłku z Twojej strony! Wystarczy aplikacja w telefonie i gotowe!

„Kto znowu nie wyłączył światła w łazience?!”

W wielu domach trwa niekończąca się walka o wyłączanie światła! Twórcy LEKOM znali to z własnego doświadczenia! Postanowili coś z tym zrobić i dlatego stworzyli projekt inteligentnego domu. System włączy oświetlenie w pomieszczeniu w którym przebywasz, a wyłączy kiedy je opuścisz! Nie musisz już zastanawiać się czy, aby na pewno powyłączałeś wszystkie światła, system zadba o to za Ciebie! Gwarantujemy, że poczujesz różnicę wraz z pierwszym rachunkiem za energię elektryczną! Inteligentne instalacje sprawią, że będziesz mógł skupić się na tym, co dla Ciebie ważne nie zaprzątając sobie głowy niepotrzebnie świecącym się światłem.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Z badań wynika, że włamywacze często obserwują swoje potencjalne cele. Warto to wykorzystać! Inteligentne oświetlenie zadba, aby podczas nieobecności mieszkańców, dom sprawiał wrażenie jakby ktoś w nim był.

Włączanie i wyłączanie światła, gdy nikogo nie ma to idealny sposób na zmylenie włamywaczy! Wakacje, urlop, święta, weekendowe wycieczki z całą rodziną – to czas kiedy liczba tego typu przestępstw wzrasta, dlatego warto pomyśleć i o tym! Inteligentny dom zadba o to, abyś mógł spokojnie wypoczywać nie martwiąc się o to, co dzieje się w mieszkaniu podczas Twojej nieobecności. Takie działania są bardzo popularne na zachodzie, dlatego czemu nie wykorzystać ich i u nas? Dom inteligentny LEKOM będzie doskonale symulował Twoją obecność, co z pewnością odstraszy wielu potencjalnych włamywaczy!

Nowoczesne rozwiązania

Pewnie wielokrotnie prosiłeś sąsiadów, aby doglądali Twojego domu podczas nieobecności jego mieszkańców. Inteligentny budynek sprawi, że będziesz mógł sam sprawdzić, co dzieje się na Twojej posesji.

LEKOM działa intuicyjnie, abyś nie musiał się o nic martwić, jednak zawsze masz pełną kontrolę nad tym co dzieje się w domu! Wszystko czego potrzebujesz to dostęp do Internetu, z którym nawet w najbardziej odległych zakątkach świata, nie ma już większego problemu.

Budynek inteligentny to rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się w ogromnej rezydencji oraz w małym domu jednorodzinnym. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy system tak, aby spełnił wszystkie Twoje wymagania.