fbpx
Producent
systemu

Jakie zalety ma inteligentny dom?

inteligentny dom zalety

Jakie zalety ma inteligentny dom?

Inteligentny dom – czy warto go mieć?

Rosnąca popularność systemu Smart dom nie jest przypadkowa. Wiele domów w Polsce coraz chętnie korzysta z naszych rozwiązań, ponieważ wspiera i poprawia funkcjonowanie urządzeń. Ułatwienie codziennych obowiązków, nigdy nie było prostsze. Inteligentny dom jest innowacyjnym systemem, które coraz mocniej zakorzeni się przy budowaniu domów lub ich modernizacji . Przedstawiamy Wam zbiór zalet, które przeważą na Waszej decyzji i sprawią, że Inteligentny dom może być Waszą prawą ręką kiedy tylko tego potrzebujesz.

Inteligentny dom oznacza komfort

Zautomatyzowany i intuicyjny system, pozwoli mieć pod kontrolą cały dom z jednego urządzenia mobilnego. Dopasowane ustawienia do domowników w których w każdej chwili możesz wprowadzić zmiany, tak żeby Smart dom był z Tobą w 100% kompatybilny. Zaawansowane technologie umożliwiają połączyć układy w Twoim domu. Multimedia, alarm, prąd i woda i więcej. Zawsze masz nad wszystkim kontrole, bez najmniejszego wysiłku.

Dom inteligentny oznacza bezpieczeństwo

Zmniejszysz ryzyko niebezpiecznych wypadków w domu. Pod naszą nieobecność, często dochodzi do nieprzyjemnych incydentów. W momencie kiedy kontrolujemy sytuację, mamy pewność ze naszym najbliższym nic nie grozi. Twój Inteligentny dom zareaguje na każdą sytuację. Alarm, kamery i czujniki wykrywające wycieki wody spowodują, że Twój dom stanie się bezpieczną fortecą.

Inteligentny dom oznacza oszczędności

Często zdarza nam się zapomnieć wyłączyć światło w domu. Odbije to się na naszych rachunkach. Wyobraź sobie, że masz to pod kontrolą w Swoim telefonie komórkowym. Inteligentny dom pokaże Ci gdzie zapomnieliśmy wyłączyć światło i da możliwość zagaszenie światła z aplikacji mobilnej. Sprawdza to się przy każdej okazji. Leżysz na kanapie, a w kuchni lub w łazience pali się światło wystarczy, że masz przy sobie urządzenie mobile, jeden klik i wyłączone!
System oświetlenia inteligentnego domu potrafi stworzyć klimat dzięki oświetleniu i zapamięta Twoje ulubione konfigurację świetlne. Twój Smart dom daje Ci jeszcze więcej możliwości, światło tam gdzie Ty, czyli automatyczne włączanie i wyłączanie świateł. Gwarantuj wygodę i zmniejszenie kosztów zużycia energii.
Inteligentne sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem pozwoli uzyskać realne oszczędności. Nie musisz sterować wszystkimi systemami w domu oddzielnie. Inteligentny dom integruje je w jeden ekosystem i zapewnia pełną kontrolę

Inteligentny dom oznacza przyszłość

Ciesz się innowacyjnymi możliwościami Smart domu już dziś. Jeśli przemawiają do Ciebie powyższe korzyści to oznacza, że nasze rozwiązanie sprawdzą się w Twoim domu na medal. Smart Home działa jak organizm z czujników i detektorów, które pozwolą poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Funkcji jest wiele, które możesz modyfikować i dopasowywać do potrzeb rodziny.