fbpx
Producent
systemu

Inteligentny dom – od czego zacząć?

Smart Dom

Smart Dom – wszystko co powinieneś wiedzieć

Obszerna wiedza, która zbuduje solidne fundamenty do podjęcia decyzji instalacji Inteligentnego Domu

W obecnych czasach codziennie słyszmy o coraz to nowszych technologiach oraz nowinkach ułatwiających codzienne czynności. Znajomi lub rodzina wprowadzają nas w świat innowacyjnych urządzeń, do niektórych przekonujemy się z większą łatwością niż do innych. Cały czas szukamy technologii, które dopasują się do naszych potrzeb i będą synergicznie działać w naszym codziennym życiu. Staramy się iść z duchem czasu i to coraz bardziej widać w naszym społeczeństwie. Spotykamy coraz więcej użytkowników Smart DOM, który jest absolutnym udogodnieniem dla zabieganego i zapracowanego społeczeństwa.

Smart DOM od podstaw

Trend, który z powodzeniem przeniósł się z biurowców, do obiektów mieszkaniowych, stopniowo zyskuje na popularności. I słusznie. Jest to szeroko pojęte centrum sterowania domem i zarządzanie budynkiem, które skupia się wygodnej formie aplikacji w smartfonie. Cała idea zamyka się w stworzeniu inteligentnego miejsca, w którym domownicy tworzą komfortowy i funkcjonalny mikroklimat, przy tym minimalizując koszty rachunków.

Konfiguracja systemu dopasowana do Twoich potrzeb

Posiadasz duży dom lub niewielkie mieszkanie w bloku? Inteligentny Dom sprawdzi się w obu tych przypadkach. Wyobraź sobie tylko, że o każdym urządzeniu, które jest podłączone do sytemu możesz decydować z każdej odległości. Odpowiednio skonfigurowane ustawienia, które automatycznie kontrolują ogrzewanie lub światło. Ogrzewanie, które wyłączy się samo gdy tylko zostanie osiągnięta żądana temperatura w pomieszczeniu, wygeneruje to duże oszczędności i ustabilizuje temperaturę.
Zmiany są rzeczą ludzką, dlatego system w każdym momencie można przeprogramować lub dodać kolejne urządzenie, którym chcemy zarządzać. Elastyczne i dopasowane do domowników funkcje Smart Home są na wyciągnięcie ręki.