fbpx
Producent
systemu

System inteligentnego domu

Czym jest Inteligenty Dom LEKOM?

Przy tak wielu rozwiązaniach dotyczących zagadnienia systemu domu inteligentnego, trudno jest wybrać te właściwe. Ideą systemu inteligentnego domu LEKOM nie są skomplikowane panele kontrolne czy czasochłonne gadżety do zapalania światła.

System domu inteligentnego LEKOM po prostu wie, co ma zrobić w danym momencie i zajmuje się dla Ciebie i twojej rodziny przetwarzaniem setek, a nawet tysięcy zadań w ciągu dnia. LEKOM dogląda takich dziedzin funkcjonowania twojego domu jak ogrzewanie, inteligentne oświetlenie, bezpieczeństwo i wiele innych. A wszystko to bez angażowania Ciebie.

Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz skupić się na tym co naprawdę ważne w domowym zaciszu, czyli rodziną, przyjaciółmi czy też zwykłym relaksem.
Czas na naprawdę inteligentne rozwiązanie, tak intuicyjne, że nawet go nie zauważysz. Nigdy więcej niepotrzebnych gadżetów, nadszedł czas na prawdziwy, system inteligentnego domu!

Inteligentny dom systemu LEKOM – nowa generacja inteligentnego życia

Naszą misją jest przenieść życie w domu do następnego etapu, gdzie wszystkie czasochłonne zadania są wykonywane automatycznie i transparentnie dla mieszkańców.

System domu inteligentnego LEKOM dostosowuje się do Twojego stylu życia. To myśli tak, jak ty i będzie wiedział co zrobić zanim zdążysz o tym pomyśleć.

Zainstalować, skonfigurować i zapomnieć.

Magia wydarzy się w samoczynnie a Ty nareszcie możesz odpocząć w swoim domu.

Czujniki – oczy i uszy twojego domu

Ludzki układ nerwowy potrzebuje informacji z otoczenia do pracy prawidłowo. Podobnie jest z inteligentnym domem. Aby pracował i podejmował autonomiczne decyzje musi być połączony z czujnikami, takimi jak:

• Czujnik ruchu i obecności,
• Czujnik temperatury,
• Czujnik drzwi i okien,
• Czujnik dymu,
• Czujnik zalania.

Główne zalety instalacji systemu LEKOM

• Pełny dostęp i kontrola na całym świecie za pośrednictwem internetu
• Bezpieczeństwo i monitoring
• Ekonomia – Zarządzanie zużyciem mediów

Miej wszystko pod kontrolą

Wierzymy, że inteligentny dom powinien działać i podejmować decyzje autonomicznie,, ale możesz przejąć kontrolę, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Przełącznik dotykowy LEKOM

Wierzymy, że podtrzymanie podstawowych funkcji w domu, takich jak zapalenie czy zgaszenie światła z przycisków na ścianie jest cały czas przydatne, dlatego staraliśmy się, aby ekran dotykowy LEKOM był prosty i intuicyjny.

W przeciwieństwie do trendów w automatyzacji domu w postaci dodawania nowych przełączników w każdym pokoju, postanowiliśmy to rozwiązań inaczej, stworzyliśmy konsolę przyjazną dla użytkownika.

Mniej przycisków, więcej przejrzystości – to nasza domena. Za prostym rozwiązaniem pracuje masa ukrytych czujników w całym domu.

LEKOM Alarm – bezpieczeństwo twojego domu

Dobrze wiemy, że bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich jest bardzo ważne. Czujniki ruchu, otwierania drzwi i okien, kamery – to wszystko składa się na zaawansowany system monitoringu domu.

Choć nie tylko monitoring sprawia, iż twój dom jest bezpieczny. Wiemy o tym, dlatego inteligentny dom systemy LEKOM współpracuje z innymi funkcjami. Dla przykładu, kiedy zostanie wykryte zagrożenie zalaniem, system nie tylko powiadomi Ciebie, ale spróbuje zareagować odcinając dopływ wody.

Istnieje nieskończenie wiele konfiguracji, które możesz z nami zaplanować.

Korzystaj i przeliczaj swoje zyski

Inteligentny dom LEKOM daje możliwość analizy historii zużycia prądu i statystyki temperatury. Pomoże również dostrzec pewne wzorce lub zasugerować ulepszenia w konfiguracji.

Na przykład pokaże Ci przedziały czasowe, w których nikogo nie ma w domu, dlatego temperatura może zostać zmniejszona oraz rolety mogą być opuszczone. Po prostu przeanalizuj statystyki w LEKOM Home Manager i zoptymalizuj swoje życie.

W dzisiejszym świecie czas jest najcenniejszym zasobem.

Kup trochę czasu dla siebie i swojej rodziny. Kup LEKOM Smart Home.