fbpx
Producent
systemu

LEKOM Home

Łatwo, intuicyjnie i wygodnie. Dzięki naszej aplikacji dostęp do Twojego domu masz zawsze pod ręką – w swoim telefonie.

Personalizuj

Możesz dowolnie spersonalizować układ pomieszczeń oraz komponentów w nich zawartych, dzięki czemu nie musisz przeglądać wszystkich dostępnych opcji w poszukiwaniu konkretnego elementu.

Twórz sceny

Szybko i wygodnie stworzysz swoje ulubione sceny, dzięki którym dom może stworzyć oczekiwany klimat, o którym nie zdążyłeś jeszcze pomyśleć. Intuicyjne harmonogramy odciążą Cię z konieczności powtarzania codziennie tych samych czynności takich jak np podnoszenie czy opuszczanie rolet.

Bądź zawsze w kontakcie

W każdej chwili możesz sprawdzić czy w domu wszystko w porządku, aplikacja LEKOM Home App daje Ci możliwość podejrzenia domowego monitoringu gdziekolwiek jesteś.

W każdej chwili możesz sprawdzić czy w domu wszystko w porządku, aplikacja LEKOM Home App daje Ci możliwość podejrzenia domowego monitoringu, dostępu do ustawień alarmu gdziekolwiek jesteś.

LEKOM Home Manager

Potężne narzędzie a zarazem bardzo proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki któremu dostosujesz ustawienia domu do swoich potrzeb. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani pomocy osób trzecich do tego aby zaktualizować bądź dodać nowe ustawienia do swojego systemu. Twórz logiki oparte o prosty schemat blokowy i ustaw dowolną scenę, którą ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.