fbpx
Producent
systemu

Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentny Dom źródłem twojego komfortu

Zdarzało Ci się, że przebywając w mieszkaniu było Ci za gorąco, a Twojemu partnerowi lub partnerce wręcz odwrotnie? Każdy z nas ma swoje indywidualne upodobania odnośnie temperatury i czuje się znacznie lepiej w zupełnie innych klimatach. To sprawia, że trudno jest dogodzić kilku osobom znajdującym się w jednym budynku. Nie jest to jednak niemożliwe, gdyż istnieje rozwiązanie zwane inteligentnym sterowaniem ogrzewania. System ten wprost zrewolucjonizował “zarządzanie powietrzem” w mieszkaniu, dzięki czemu każdy może dostać to, czego w danej chwili najbardziej potrzebuje.

Inteligentne ogrzewanie domu zamieni Twoje cztery ściany w prawdziwy raj na ziemi

Często jest Ci za gorąco albo za chłodno i nie wiesz, jak się ubrać? Inteligentne ogrzewanie mieszkania rozwiąże ten problem raz na zawsze. Dzięki użyciu tego systemu to Ty decydujesz czy wolisz podnieść temperaturę czy chcesz ją obniżyć i to za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Możesz również ustawić harmonogram, który sprawi, że o określonej porze w domu zrobi się cieplej lub chłodniej w zależności od Twoich potrzeb. Jednak to nie jedyne zalety tego wspaniałego rozwiązania. Inteligentna klimatyzacja zadba o czyste i odpowiednio wilgotne powietrze w Twoich czterech kątach. W przypadku, gdy czujniki wykryją jakiekolwiek anomalie, system uruchomi wentylację, która pozbędzie się wszelkich zanieczyszczeń, byś mógł przebywać w możliwie jak najlepszych warunkach.

Stwórz swój inteligentny dom. Ogrzewanie LEKOM Ci to umożliwi

Każdy z nas szuka sposobu na zaoszczędzanie jak największej ilości pieniędzy. Rozsądne zarządzanie ogrzewaniem oraz klimatyzacją może dać taką możliwość. W przypadku przebywania poza domem, sterując całym systemem, można obniżyć temperaturę powietrza w całym mieszkaniu. Ten sam rezultat da się również uzyskać poprzez obniżanie temperatury w pomieszczeniach, które są nieużywane lub mniej uczęszczane. Stworzony przez nas system sprawdzi się także idealnie podczas organizacji wydarzeń towarzyskich czy też upalnych dni.

Zalety inteligentnego zarządzania domem

Idealny klimat w Twoim domu to przede wszystkim czyste i świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Wystarczy, że ustawisz temperaturę taką, jak lubisz i określisz harmonogram – resztę wykona za Ciebie LEKOM.

komfort
Większy komfort
Większy komfort to lepsza jakość powietrza i poczucie, że wszystko dzieje się samo. Dostosuj to, jak zmienia się temperatura w Twoim domu do harmonogramu mieszkańców.
oszczednosci
Realne oszczędności
Realne oszczędności można uzyskać inteligentnie sterując ogrzewaniem i klimatyzacją: w przypadku kiedy nie ma nikogo w domu temperatura może być niższa. Podobnie sprawa ma się z mniej uczęszczanym pomieszczeniami.
kontrola
Centralna kontrola
Nie musisz sterować wszystkimi systemami w domu oddzielnie: rekuperacją, piecem czy klimatyzacją. LEKOM integruje je w jeden ekosystem i zapewnia pełną kontrolę.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Oddychaj świeżym powietrzem

Twój dom powinien zapewniać dobre warunki dla wszystkich mieszkańców. Jeśli czujnik czystości powietrza lub wilgotności wykryje jakieś anomalie, system natychmiast uruchomi wentylację i zadba, aby Ty i Twoja rodzina czuli się komfortowo.

Przyjemny powrót do domu

Wyobraź sobie, że wracasz do domu w upalny dzień i wiesz, że w domu panuje idealna temperatura – w sam raz, żeby dać Ci wytchnienie. Dom sam przygotuje się na Twój powrót: włączy klimatyzację, a jeśli będzie potrzeba, zamknie rolety.

Imprezowa atmosfera

Rodzinne świętowanie czy impreza z przyjaciółmi od teraz zyska nową jakość. W takich sytuacjach większa dawka świeżego powietrza i niższa temperatura sprawią, że atmosfera nie zgęstnieje.  Uruchom scenariusz “imprezowy” i ciesz się chwilą.