fbpx
Producent
systemu

Klimat

Inteligentny Dom źródłem twojego komfortu

Zalety inteligentnego zarządzania domem

Idealny klimat w Twoim domu to przede wszystkim czyste i świeże powietrze o odpowiedniej temperaturze i wilgotności. Wystarczy, że ustawisz temperaturę taką, jak lubisz i określisz harmonogram – resztę wykona za Ciebie LEKOM.

komfort
Większy komfort
Większy komfort to lepsza jakość powietrza i poczucie, że wszystko dzieje się samo. Dostosuj to, jak zmienia się temperatura w Twoim domu do harmonogramu mieszkańców.
oszczednosci
Realne oszczędności
Realne oszczędności można uzyskać inteligentnie sterując ogrzewaniem i klimatyzacją: w przypadku kiedy nie ma nikogo w domu temperatura może być niższa. Podobnie sprawa ma się z mniej uczęszczanym pomieszczeniami.
kontrola
Centralna kontrola
Nie musisz sterować wszystkimi systemami w domu oddzielnie: rekuperacją, piecem czy klimatyzacją. LEKOM integruje je w jeden ekosystem i zapewnia pełną kontrolę.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Oddychaj świeżym powietrzem

Twój dom powinien zapewniać dobre warunki dla wszystkich mieszkańców. Jeśli czujnik czystości powietrza lub wilgotności wykryje jakieś anomalie, system natychmiast uruchomi wentylację i zadba, aby Ty i Twoja rodzina czuli się komfortowo.

Przyjemny powrót do domu

Wyobraź sobie, że wracasz do domu w upalny dzień i wiesz, że w domu panuje idealna temperatura – w sam raz, żeby dać Ci wytchnienie. Dom sam przygotuje się na Twój powrót: włączy klimatyzację, a jeśli będzie potrzeba, zamknie rolety.

Imprezowa atmosfera

Rodzinne świętowanie czy impreza z przyjaciółmi od teraz zyska nową jakość. W takich sytuacjach większa dawka świeżego powietrza i niższa temperatura sprawią, że atmosfera nie zgęstnieje.  Uruchom scenariusz „imprezowy” i ciesz się chwilą.