fbpx
Producent
systemu

Bezpieczeństwo

Inteligentny Dom zadba o twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

O czym myślimy w sytuacjach zagrożenia? O bezpieczeństwie naszych najbliższych. Właśnie dlatego stworzyliśmy zaawansowane systemy LEKOM, które zapewniają skuteczną ochronę przed kradzieżą, zalaniem mieszkania lub pożarem. Obejmują innowacyjny monitoring domu, a w tym kamery, a także czujniki ruchu oraz otwierania okien i drzwi.

 

Opracowaliśmy również inteligentny system alarmowy, który pozwoli Ci bezzwłocznie zareagować na nagłe zagrożenie, np. zwarcie instalacji elektrycznej i pożar, zaprószenie ognia, dym spalonych wypieków czy zalanie łazienki. Wówczas nie tylko otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o zagrożeniu, ale także zostanie uruchomiona syrena alarmowa, odcięty dopływ wody, a w razie potrzeby – wezwane odpowiednie służby ratunkowe.

 

Inteligentny dom – bezpieczeństwo Twoich bliskich to nasz priorytet

Inteligentny dom przestał być wyłącznie śmiałym marzeniem wizjonerów. Właśnie Ty możesz teraz wznieść bezpieczeństwo swojego dobytku na zupełnie nowy, zaawansowany poziom. Nowoczesne systemy LEKOM to coś więcej niż monitoring czy alarm. To Twoja szansa na komfortowe życie oraz zapewnienie swoim bliskim niezawodnej ochrony w codziennym funkcjonowaniu.

 

Czujniki oraz kamery, które tworzą system monitoringu, doskonale ze sobą współpracują. Kompatybilne sensory wykrywają włamanie oraz natychmiast alarmują o zagrożeniu, wysyłając powiadomienie i zapisując całe nagranie na bezpiecznym serwerze. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz na bieżąco obserwować swoją posesję.

 

Inteligentny alarm w domu

Uzupełnieniem innowacyjnego monitoringu w Twoim domu są inteligentne czujniki ruchu i obecności, drzwi i okien, dymu, zalania oraz temperatury. Dzięki ich współpracy LEKOM może podejmować autonomiczne decyzje, zapewniając Ci doskonałe bezpieczeństwo.

 

Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu, aby monitorować swoją posiadłość podczas wakacji czy służbowej delegacji z dowolnego miejsca na świecie. W trosce o swoich najbliższych postaw na sprawdzonego sojusznika. Zapraszamy do kontaktu.

alarm
Alarm
Dom zabezpieczony przed kradzieżą podczas Twojej nieobecności.
monitoring
Miej oko na wszystko
Monitoring pomaga zorientować się, czy wszystko jest w najlepszym porządku.
awaria
Żadna awaria nie straszna
Spalone wypieki czy wyciek wody zostaną wykryte na tyle wcześnie, żeby nie spowodować dużych spustoszeń. O wszystkim poinformuje Cię Twój LEKOM.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Szybciej niż błyskawica – ostrzeżenia o ogniu i dymie

Dym ze spalonych wypieków czy może zwarcie i pożar – zabezpiecz się na każdą ewentualność, montując czujniki dymu w całym domu. LEKOM wyśle powiadomienia do wszystkich domowników i włączy syrenę alarmową, a jeśli zajdzie potrzeba wezwie służby ratunkowe.

Natychmiastowe wykrycie wycieku wody

Odpowiednio umieszczony czujnik zalania pozwoli wykryć wodę w niepożądanych miejscach, wyśle sygnał do elektrozaworu, aby zakręcił dopływ wody – szybka reakcja jest cenna, żeby ograniczyć skutki.

Dostęp dla zaufanych osób

Kurier czeka z paczką, a nikogo nie ma w domu? Żaden problem, wideomofon przekieruje rozmowę na Twój telefon, a Ty będziesz mógł porozmawiać z kurierem i po prosić, żeby zostawił paczkę w garażu.

Alarm przyszłości

Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Czujniki i kamery budują zaawansowany system monitorowania. W LEKOM wszystkie sensory współpracują ze sobą, aby jeszcze inteligentniej chronić Twój dom i dać Ci dokładny obraz tego, co się dzieje.