fbpx
Producent
systemu

Bezpieczeństwo

Inteligentny Dom zadba o twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w Inteligentnym Domu

Zapewnij większe bezpieczeństwo dla Twojej rodziny. W sytuacjach zagrożenia myślimy przede wszystkim o naszych najbliższych, o tym, czy są bezpieczni. Nie pozwól na to, żeby niepokój o zdrowie Twojej rodziny i troska o dobytek towarzyszyły Ci na co dzień. Dzięki urządzeniom LEKOM masz pewność, że trzymasz rękę na pulsie, ponieważ Twój dom od razu zareaguje na niebezpieczną sytuację.

alarm
Alarm
Dom zabezpieczony przed kradzieżą podczas Twojej nieobecności.
monitoring
Miej oko na wszystko
Monitoring pomaga zorientować się, czy wszystko jest w najlepszym porządku.
awaria
Żadna awaria nie straszna
Spalone wypieki czy wyciek wody zostaną wykryte na tyle wcześnie, żeby nie spowodować dużych spustoszeń. O wszystkim poinformuje Cię Twój LEKOM.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Szybciej niż błyskawica – ostrzeżenia o ogniu i dymie

Dym ze spalonych wypieków czy może zwarcie i pożar – zabezpiecz się na każdą ewentualność, montując czujniki dymu w całym domu. LEKOM wyśle powiadomienia do wszystkich domowników i włączy syrenę alarmową, a jeśli zajdzie potrzeba wezwie służby ratunkowe.

Natychmiastowe wykrycie wycieku wody

Odpowiednio umieszczony czujnik zalania pozwoli wykryć wodę w niepożądanych miejscach, wyśle sygnał do elektrozaworu, aby zakręcił dopływ wody – szybka reakcja jest cenna, żeby ograniczyć skutki.

Dostęp dla zaufanych osób

Kurier czeka z paczką, a nikogo nie ma w domu? Żaden problem, wideomofon przekieruje rozmowę na Twój telefon, a Ty będziesz mógł porozmawiać z kurierem i po prosić, żeby zostawił paczkę w garażu.

Alarm przyszłości

Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Czujniki i kamery budują zaawansowany system monitorowania. W LEKOM wszystkie sensory współpracują ze sobą, aby jeszcze inteligentniej chronić Twój dom i dać Ci dokładny obraz tego, co się dzieje.