fbpx
Producent
systemu

Bramy i rolety

Zarządzaj automatyką bram i rolet z telefonu

Codzienne otwieranie i zamykanie żaluzji stało się uciążliwe? A co, gdyby możliwe było inteligentne sterowanie roletami z telefonu? Twój niezauważalny asystent LEKOM nie tylko automatycznie podniesie je wszystkie o poranku, ale także subtelnie zacieni pomieszczenie w przypadku dużego upału. Wystarczy, że zsynchronizujesz swój budzik z systemem, a rolety podniosą się o wyznaczonej porze, łagodnie Cię wybudzając.

 

Inteligentny dom – sterowanie roletami i bramą

Jako ceniony wśród klientów producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań, stworzyliśmy system, który obejmuje automatyczne sterowanie bramą oraz roletami przez telefon.

 

Zastanawiasz się, czy rolety to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego domu? Oto najważniejsze z ich zalet, które rozwieją wszelkie wątpliwości:

 

• latem pozwalają zachować temperaturę o kilka stopni niższą niż na zewnątrz,

• zimą stanowią dodatkową barierę termoizolacyjną – chronią dom przed utratą ciepła,

• skutecznie ograniczają hałasy dochodzące z ulicy – pełnią więc funkcję izolacji akustycznej,

• stanowią dodatkowy element zabezpieczający budynek przez złodziejami,

• są estetycznym dodatkiem budynku.

 

Inteligentne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Stworzyliśmy innowacyjny, niezwykle funkcjonalny system o prostej i intuicyjnej obsłudze. Inteligentny dom w wydaniu firmy LEKOM to nowa, lepsza generacja życia. Chcemy, aby czasochłonne czynności stały się w pełni automatyczne. Kompleksowa obsługa klienta obejmuje zaprojektowanie, wdrożenie, konfigurację oraz utrzymanie systemu.

Sterowanie roletami i bramą przez telefon jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Zautomatyzuj codzienne czynności i ciesz się komfortowym życiem.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Efektywny poranek

Teraz każdy poranek może być jeszcze piękniejszy. Wyobraź sobie, że kiedy rano schodzisz ze swojej sypialni do salonu, wszystkie rolety same się podnoszą, a ekspres zaparzy dla Ciebie pyszną kawę. LEKOM wyręczy Cię w żmudnych czynnościach, które od teraz staną się dla Ciebie niezauważalne.

Subtelny budzik

Jeśli jesteś nocną sową, to czasem potrzebujesz wstać trochę wcześniej. Z kolei poranny skowronek chciałby w weekend pospać trochę dłużej.  Nic prostszego dla LEKOM. Ustaw budzik i zsynchronizuj go z roletami w swojej sypialni – kiedy przyjdzie pora, rolety stopniowo podnoszą się, a światło łagodnie wybudzi Cię.

Powrót z wakacji

Wyobraź sobie, że wracając z wakacji do domu Twój dom będzie już na Ciebie czekał z otwartymi “roletami”. Jak to zrobić? To proste uruchom scenę “powrót do domu” a wszystkie rolety podniosą się, rekuperacja odświeży powietrze, a alarm w ogrodzie zostanie wyłączony.