Producent
systemu

Bramy i rolety

Zarządzaj automatyką bram i rolet z telefonu

Zalety automatyki bram i rolet

Codzienne otwieranie i zamykanie rolet może być uciążliwe. Może też być wykonane przez Twojego niezauważalnego asystenta LEKOM, który nie tylko podniesie wszystkie rolety w domu o poranku, ale i subtelnie zacieni pomieszczenie w przypadku dużego upału.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Efektywny poranek

Teraz każdy poranek może być jeszcze piękniejszy. Wyobraź sobie, że kiedy rano schodzisz ze swojej sypialni do salonu, wszystkie rolety same się podnoszą, a ekspres zaparzy dla Ciebie pyszną kawę. LEKOM wyręczy Cię w żmudnych czynnościach, które od teraz staną się dla Ciebie niezauważalne.

Subtelny budzik

Jeśli jesteś nocną sową, to czasem potrzebujesz wstać trochę wcześniej. Z kolei poranny skowronek chciałby w weekend pospać trochę dłużej.  Nic prostszego dla LEKOM. Ustaw budzik i zsynchronizuj go z roletami w swojej sypialni – kiedy przyjdzie pora, rolety stopniowo podnoszą się, a światło łagodnie wybudzi Cię.

Powrót z wakacji

Wyobraź sobie, że wracając z wakacji do domu Twój dom będzie już na Ciebie czekał z otwartymi “roletami”. Jak to zrobić? To proste uruchom scenę “powrót do domu” a wszystkie rolety podniosą się, rekuperacja odświeży powietrze, a alarm w ogrodzie zostanie wyłączony.