Producent
systemu

Oświetlenie

Zarządzaj oświetleniem za pomocą telefonu

Inteligentne oświetlenie – zalety

Poznaj zalety, jakie niesie za sobą instalacja inteligentnego oświetlenia w domu sterowanego za pomocą aplikacji z telefonu.

oszczednosci
Oszczędności
Oszczędzaj na rachunkach za prąd dzięki zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia oraz automatycznego zarządzania włączaniem i wyłączaniem światła.
komfort
Komfort użytkowania
Inteligentne oświetlenie podąża za domownikiem, możesz sterować oświetleniem głosowo lub automatycznie tłumić światło w określonych momentach.
bezpieczenstwo
Bezpieczeństwo
Nie ma Cię w domu? Nie martw się, system automatycznie będzie symulował twoją obecność wieczorami, tak aby odstraszać potencjalnych intruzów.

Inteligentne oświetlenie – przykłady

Oświetlenie w kuchni

W nowoczesnej kuchni inteligentne oświetlenie dopasowane jest do funkcji i strefy. Jeśli gotujesz potrzebujesz jasnego światła nad blatem i płytą grzewczą. Z kolei patrząc swoją ulubioną kawę wystarczy, że będziesz mieć subtelne oświetlenie. LEKOM zapamięta Twoje ulubione konfigurację oświetlenia – życie staje się prostsze.

Inteligentne oświetlenie w kuchni
Inteligentne oświetlenie sypialnia

Wszystko pod ręką

Wieczorna runda gaszenia świateł w całym domu. Kogo kolej? Brak chętnych? Wyobraź sobie, że zrobisz to jednym kliknięciem leżąc w swoim łóżku. Przyjemne uczucie, szczególnie kiedy zmęczenie po całym dniu daje się we znaki.

Emocje jak w kinie

Ulubiony serial z rodziną czy może widowisko sportowe w gronie przyjaciół. Wprowadź niezapomniany nastrój tworząc zaawansowane sceny świetlne i poczuj się jak w kinie.

Inteligentne oświetlenie salon
Inteligentne oświetlenie łazienka

Światło tam gdzie Ty

Już nie musisz pamiętać, żeby zapalać i gasić za sobą światło. LEKOM zrobi to za Ciebie. Światło automatycznie włączy się po wejściu do łazienki i wyłączy, kiedy nie będzie już w niej nikogo. Spróbuj a gwarantujemy, że nigdy więcej nie wrócisz do tradycyjnej metody przełączania świateł.

Romantyczny wieczór we dwoje

Nastrojowa muzyka, przyciemnione światła, ogień w kominku – brzmi jak przepis na romantyczny wieczór. Wyobraź sobie, że na skinienie palca to wszystko przygotuje się samo. LEKOM jak niewidzialny asystent zadba o techniczne szczegóły wieczoru. Jednak reszta należy już do Ciebie.

Inteligentne oświetlenie przyjęcie