fbpx
Producent
systemu

Multimedia i AGD

Inteligentny Dom zapewni Ci rozrywkę

Smart dom i inteligentne multimedia

Innowacyjny system LEKOM umożliwia zdalne zarządzanie pracą sprzętów elektronicznych w Twoim domu. Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz skupić się na rzeczach ważniejszych niż codzienne odkurzanie. Ta wyjątkowa technologia już teraz może stać się częścią Twojego życia.

 

To Ty sprawujesz całkowitą kontrolę nad Smart AGD. Masz dostęp do wszystkich funkcji systemu, m.in. opcji monitorującej oraz zabezpieczającej. Intuicyjne sterowanie multimediami zamienia nudne i rutynowe obowiązki w przyjemność.

 

Siedząc wygodnie na fotelu, włączysz ulubioną muzykę, stworzysz nastrojowe oświetlenie w pomieszczeniu lub dostosujesz głośność telewizora do swoich potrzeb. Gwarantujemy doskonałą funkcjonalność naszych systemów Smart.

 

Inteligentne AGD – sprawdź, co możesz zyskać

Dzięki inteligentnej technologii LEKOM urządzenia domowe wykonają pracę za Ciebie w sposób automatyczny. Jedyne, co musisz zrobić, to zaprogramować system według własnych potrzeb. Pozostaje on aktywny nawet podczas nieobecności domowników, a Ty możesz swobodnie zarządzać multimediami, nie martwiąc się o zużycie energii.

 

Smart AGD zredukuje listę Twoich codziennych obowiązków domowych. Automatyczny odkurzacz pozostawi podłogi czyste i lśniące, a do uruchomienia głośników, telewizora, projektora, tunerów czy urządzeń do streamingu wideo wystarczy tylko jeden przycisk. Inteligentny dom to także niezawodna współpraca oświetlenia, czujników bezpieczeństwa, alarmów, zegarków oraz systemów rozrywkowych.

 

Smart multimedia – systemy inteligentnego domu

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz sterować domowym sprzętem AGD w sposób zdalny i wygodny. Kiedy Ty dobrze bawisz się na przyjęciu rodzinnym, system czuwa nad zsynchronizowaną oraz bezpieczną pracą poszczególnych multimediów. Zaoszczędzony czas możesz podarować bliskim. Technologia Smart pozwala również zoptymalizować zużycie energii.

 

Stwórz inteligentny dom dzięki nowoczesnym i zaawansowanym systemom LEKOM. Swobodnie programuj multimedia oraz urządzenia AGD, ciesząc się swoją nową, innowacyjną codziennością.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Odkurzanie kiedy nie ma nikogo w domu

Wyobraź sobie, że po Twoim powrocie do domu podłogi lśnią, a Ty nawet nie kiwnęłaś palcem. Automatyczny odkurzacz wykonał znakomicie swoją pracę. Jak tylko wszyscy domownicy opuścili dom, dostał sygnał, żeby wziąć się za sprzątanie.

Przyjęcie urodzinowe

Stworzenie niezapomnianej atmosfery na przyjęciu urodzinowym nie będzie już problemem. Scenariusz “urodziny” najpierw ściemni wszystkie światła, a następnie, kiedy impreza się rozkręci uruchomi kolorowe światła ledowe i włączy ulubioną muzykę.

Kino domowe za jednym dotknięciem

Zaawansowane systemy multimedialne mają to do siebie, że składają się z wielu urządzeń: głośniki, telewizor, tunery, projektor czy urządzenia do streamingu wideo. Uruchomienie ulubionego filmu to często sekwencja kilku czynności i żonglowania pilotami. Dzięki możliwościom integracyjnym LEKOM jeden przycisk może od razu uruchomić wybrany serial. Pozostaje zrobić popcorn i się odprężyć.