fbpx
Producent
systemu

Multimedia i AGD

Inteligentny Dom zapewni Ci rozrywkę

Smart dom i inteligentne multimedia

Sprzęty w Twoim domu wykonują ciężką pracę dla Ciebie. One też mogą stać się częścią ekosystemu LEKOM, dając Ci większe możliwości kontroli i oszczędzając czas.

Rozwiązania dopasowane do Ciebie

Odkurzanie kiedy nie ma nikogo w domu

Wyobraź sobie, że po Twoim powrocie do domu podłogi lśnią, a Ty nawet nie kiwnęłaś palcem. Automatyczny odkurzacz wykonał znakomicie swoją pracę. Jak tylko wszyscy domownicy opuścili dom, dostał sygnał, żeby wziąć się za sprzątanie.

Przyjęcie urodzinowe

Stworzenie niezapomnianej atmosfery na przyjęciu urodzinowym nie będzie już problemem. Scenariusz “urodziny” najpierw ściemni wszystkie światła, a następnie, kiedy impreza się rozkręci uruchomi kolorowe światła ledowe i włączy ulubioną muzykę.

Kino domowe za jednym dotknięciem

Zaawansowane systemy multimedialne mają to do siebie, że składają się z wielu urządzeń: głośniki, telewizor, tunery, projektor czy urządzenia do streamingu wideo. Uruchomienie ulubionego filmu to często sekwencja kilku czynności i żonglowania pilotami. Dzięki możliwościom integracyjnym LEKOM jeden przycisk może od razu uruchomić wybrany serial. Pozostaje zrobić popcorn i się odprężyć.