fbpx
Producent
systemu
LEKOM inteligentny dom

Salon LEKOM

Odwiedź nasz pierwszy inteligentny showroom LEKOM zlokalizowany w Żorach przy ulicy Dworcowej 1. Podczas prezentacji poznasz zalety zdalnego zarządzania ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, bio kominkiem, alarmem LEKOM czy multi roomem. A to wszystko dzięki nowoczesnym, szklanym przyciskom dotykowym, które spersonalizujemy według Twoich potrzeb. Dowiesz się także, jak łatwe i wygodne jest korzystanie z intuicyjnej aplikacji na smartfona. Samodzielnie stworzysz przykładowe sceny oraz harmonogram życia w inteligentnym domu.

 

Jak działa inteligentny dom LEKOM?

Smart dom to synonim wygody, bezpieczeństwa oraz oszczędności. Daje Ci nieograniczone możliwości optymalnego zużywania energii grzewczej i elektrycznej oraz zdalnego sterowania sprzętem AGD, roletami czy systemem alarmowym.

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, choć wciąż korzystamy z tradycyjnych i sprawdzonych metod sterowania urządzeniami. Dzięki temu stworzyliśmy systemy otwarte – z możliwością rozszerzenia o dodatkowe elementy przewodowe i bezprzewodowe. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to dobór odpowiedniego sprzętu, który zostanie zidentyfikowany i połączony z centralą.

 

Smart dom LEKOM – zainwestuj w przyszłość

Inteligentny dom LEKOM określa indywidualne i optymalne dla każdego domownika zużycie prądu, gazu oraz ogrzewania. W ten sposób ogranicza Twoje miesięczne wydatki. System uwzględnia porę dnia i roku oraz aktualne warunki pogodowe. Wyłączy klimatyzację w pustym pomieszczeniu, przerwie zbyt obfite podlewanie trawnika oraz wyłączy oświetlenie, kiedy zaśniesz. A to wszystko bez Twojego najmniejszego wysiłku.

 

Sterowanie smart domem odbywa się za pomocą laptopa, smartfona lub tabletu. Aplikacja LEKOM spersonalizuje układ pomieszczeń i ich poszczególnych komponentów. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, aby aktualizować system lub dodawać nowe funkcje. Pozostajesz w stałej łączności z aplikacją z każdego zakątka świata. Natychmiast otrzymasz informację o włamaniu, pożarze czy zalaniu. Powiadomione również zostaną odpowiednie służby.

 

Odwiedź nasz inteligentny showroom LEKOM już dziś.