fbpx
Producent
systemu

Inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania dla domu

Inteligentne rozwiązania

XXI wiek przynosi wiele możliwości i ułatwień, które pomogą w zaoszczędzeniu czasu oraz pieniędzy! Podczas budowy domu często zastanawiamy się, co możemy zrobić, aby nam się dobrze w nim mieszkało! Odpowiedź jest prosta! Wykorzystać inteligentny system, który ułatwi życie wszystkim jego mieszkańcom!

 

Otwieranie bramy telefonem

Jesienne, coraz chłodniejsze dni coraz bliżej… Decydując się na system LEKOM możesz otworzyć bramę bez wychodzenia z domu! Wystarczy jeden przycisk w aplikacji i gotowe! Wiemy jak trudno jest wstawać, gdy za oknem jeszcze ciemno, ale dzięki temu systemowi możesz zaoszczędzić mnóstwo swojego czasu i przeznaczyć go na dodatkowe minuty codziennego snu. Podczas powrotu do domu, brama może otworzyć się jeszcze zanim do niego dotrzesz! To zdecydowane ułatwienie, gdy z tyłu w samochodzie wieziesz dzieci, albo śpieszysz się do domu na kolację!

 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Będąc w pracy lub spędzając weekend poza domem, warto mieć zawsze wszystko pod kontrolą. Nawet, jeśli czas będziesz spędzać daleko za granicą, możesz mieć wgląd do tego, co dzieje się w Twoim mieszkaniu. Zastosowanie inteligentnych rozwiązań, pomoże Ci kontrolować sytuację o każdej porze i w każdym miejscu. Dzięki inteligentnym czujnikom, masz pewność, że w razie awarii Twój dom inteligentny w porę Cię o tym poinformuje, a co więcej zrobi wszystko, aby zminimalizować szkody!

 

Dom prowadzony na medal!

Każda Perfekcyjna Pani Domu chce, aby jej potrawy były idealnie przyrządzone. W natłoku obowiązku możemy zapomnieć o gotujących się potrawach, co może skutkować ich spaleniem. Dzięki inteligentnym ustawieniom, możesz zaplanować cały proces przyrządzania posiłków! Gotowanie wreszcie stanie się przyjemnością!
Kto w Twoim domu odpowiada za odkurzanie? Teraz odkurzacz zrobi wszystko za Ciebie! Po ciężkim dniu w pracy spędzisz czas z rodziną, a nie na sprzątaniu całego domu! Wszystko może odbyć się pod Twoją nieobecność, a Ty wrócisz do czystego domu!

 

Kino bez wychodzenia z domu!

Dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu! Aby, obejrzeć ulubiony film ze znajomymi warto zadbać o odpowiedni klimat! Inteligentne sterowanie oświetleniem, sprawi, że każde wydarzenie w Twoim domu będzie niezapomniane! Zapomnij również o czasochłonnym uruchamianiu całego sprzętu! Zrobisz to za pomocą jednej aplikacji w swoim telefonie! Koniec z ciągłym szukaniem pilota do telewizora! To oszczędność zarówno czasu, jak i nerwów całej rodziny!

 

Inteligentne ogrzewanie.

Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy, a to wiąże się z zwiększającymi kosztami utrzymania domu. Inteligentne sterowanie temperaturą pozwoli na realne oszczędności! System LEKOM zmniejszy temperaturę, gdy nikogo nie ma w domu, a zwiększy, gdy zbliżać się będzie czas powrotu wszystkich domowników. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić trochę pieniędzy lub zadbać o środowisko.

Jeśli chcesz przekonać się jak wygląda i działa inteligentny dom wyposażony w system LEKOM, możesz sprawdzić to sam! Przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Klientów dom pokazowy. Odwiedzając go poznacie wszystkie możliwości LEKOM i przekonacie się, jakie to wygodne!