fbpx
Producent
systemu

Komfortowy salon w Inteligentnym Domu

Komfortowy salon w Inteligentnym Domu

Komfortowy salon w Inteligentnym Domu

Salon to najlepsze miejsce spotkań, gdzie cała rodzina może zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu, wspólnie obejrzeć film, posłuchać muzyki czy zorganizować wieczór gier. Zadbanie o odpowiedni nastrój i komfort tej przestrzeni jest zatem szczególnie ważny. Mnogość ról jakie odgrywa salon, powoduje, że można w nim zastosować dużą liczbę funkcji związanych z Inteligentnym Domem. Przedstawiamy Wam kilka przykładów i scenerii działania inteligentnej instalacji.

Zautomatyzuj salon w Twoim domu

Systemy i urządzenia, które działają i podejmują decyzje autonomicznie, ale możesz przejąć kontrolę, kiedy tylko chcesz

Oświetlenie

Klimatyczna gra świateł, która dopasuje się do sytuacji. Światło jest wszędzie tam gdzie ty  automatycznie zapali się po wejściu do salonu wyłączy, kiedy nie będzie już w nim nikogo.  A może nastrojowa muzyka, przyciemnione światła, ogień w kominku – brzmi jak przepis na romantyczny wieczór. Wyobraź sobie, że na skinienie palca to wszystko przygotuje się samo. LEKOM jak niewidzialny asystent zadba o techniczne szczegóły wieczoru. Jednak reszta należy już do Ciebie. Rodzinny wieczór z filmem? Wprowadź niezapomniany nastrój tworząc zaawansowane sceny świetlne i poczuj się jak w kinie.

Ogrzewanie

Wyobraź sobie, że wracasz do domu w upalny dzień i wiesz, że w każdym pomieszczeniu panuje idealna temperatura – w sam raz, żeby dać Ci wytchnienie. Salon sam przygotuje się na Twój powrót: włączy klimatyzację i dopasuje idealną temperaturę.

Multimedia

Miły wieczór w rodzinnym gronie urozmaici film, który wypełni cały salon. Głośniki, oświetlenie automatycznie dopasowują się do Twoich upodobań i pozwalają wszystkim przeżyć niezapomniane kinowe emocje. Zaawansowane systemy multimedialne mają to do siebie, że składają się z wielu urządzeń: głośniki, telewizor, tunery, projektor czy urządzenia do streamingu wideo. Dzięki możliwościom integracyjnym LEKOM – wystarczy jeden przycisk i cała aranżacja jest gotowa w kilka sekund. Pozostaje już tylko zrobić popcorn i się odprężyć.

Rolety

Teraz każdy wieczór i poranek może być jeszcze piękniejszy. Wyobraź sobie, że kiedy rano schodzisz ze swojej sypialni do salonu, wszystkie rolety same się podnoszą, a kiedy za oknem zapada zmierzch – rolety automatycznie się zamykają i tworzą bezpieczną i przytulną przestrzeń. Automatyka, która wyręczy Cię w żmudnych czynnościach, które od teraz staną się dla Ciebie niezauważalne.

Zawsze pod ręką

Z LEKOM Home App jest łatwo, intuicyjnie i wygodnie. Dzięki naszej aplikacji dostęp do Twojego domu masz zawsze pod ręką – w swoim telefonie. Leżąc na kanapie w salonie, wyłączysz światła w całym domu, podlejesz trawnik w ogrodzie i zrobisz wiele innych obowiązków domowych bez najmniejszego wysiłku. Możesz dowolnie spersonalizować układ pomieszczeń oraz komponentów zawartych w aplikacji, co pozwala na szybkie i wygodne sterownie każdym urządzeniem powiązanym z inteligentną instalacją. Twórz intuicyjne harmonogramy, które odciążą Cię z konieczności powtarzania codziennie tych samych czynności.

Innowacyjna rewolucja w Twoim domu

LEKOM to nowoczesny system automatyki domowej, który można zainstalować w każdym domu, mieszkaniu czy też budynku komercyjnym. Automatyka do domu jest wdrażana w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta. System Inteligentnego Domu LEKOM po prostu wie, co ma zrobić w danym momencie i zajmuje się dla Ciebie i twojej rodziny przetwarzaniem setek, a nawet tysięcy zadań w ciągu dnia. Dogląda takich dziedzin funkcjonowania twojego domu jak ogrzewanie, inteligentne oświetlenie, bezpieczeństwo i wiele innych. A wszystko to bez angażowania Ciebie.

Nadszedł czas na naprawdę inteligentne rozwiązanie, tak intuicyjne, że nawet go nie zauważysz. Bez niepotrzebnych gadżetów i przewodów – nadszedł czas na prawdziwy system Inteligentnego Domu!